Kaip dažnai reikia mylėtis norint pastoti?

Kaip dažnai reikia mylėtis norint pastoti? Seksas yra bene svarbiausias dalykas norint pastoti. Nors atrodytų neįmanoma mylėtis per dažnai, vertėtų žinoti keletą faktų.

Visų pirma, mylėtis per dažnai visgi yra įmanoma: jei seksu užsiimsite keletą kartų per dieną, Jūsų partnerio spermos rezervai nespės visiškai atsinaujinti, be to, pati sperma gali tapti prastesnės kokybės.

Sužinokite ovuliaciją naudodamasi skaičiuokle >>

Kaip dažnai reikia mylėtis norint pastoti?

Specialistai pataria seksu užsiimti bent kas antrą dieną. Galima ir kasdien, tačiau atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad pastojimo sėkmė mylintis kasdien ir kas antrą dieną yra beveik vienoda. Tad jeigu Jums visiškai pakanka su partneriu mylėtis kas antrą dieną, net ir bandant pastoti, galite taip ir toliau daryti. Na, o jei su partneriu norite mylėtis kasdien – taip pat jokių problemų.

Ne mažiau svarbu yra mylėtis tinkamu laiku, t.y. per Jūsų vaisingas dienas. Ovuliacijos datą sužinoti galima naudojant ovuliacijos testus. Vaisingomis dienomis laikomos 5-6 dienos iki ovuliacijos. Daugiau apie vaisingas dienas skaitykite čia >>