prekiu grazinimas

Nepatiko prekė – ne bėda! Gandro LaboratorijaTM įsipareigoja savo pirkėjams grąžinti sumokėtus pinigus už nepatikusias ar netinkamos kokybės prekes arba pakeisti jas į kokybiškas, jei prekės yra su gamybiniu defektu ar kitokiais kokybės trūkumais.

Norėdami grąžinti nepatikusios ar netinkamos kokybės prekę, turite apie tai pranešti el.paštu info@gandrolabs.lt nurodydami užsakymo numerį, ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Netinkamos kokybės prekę jums pakeisime nemokamai į kokybišką arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Pinigai yra grąžinami pervedant juos į pirkėjo sąskaitą.

Visos netinkamos kokybės prekės yra keičiamos arba grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Svarbu! Visos grąžinamos prekės privalo būti pilnos komplektacijos, nepažeistomis originaliomis pakuotėmis. Prekės negali būti naudotos, pakuotės išvaizda privalo išlikti nepakitusi. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.