Kaip greitai pastoti?

Sprendimas turėti vaikų yra vienas svarbiausių Jūsų gyvenime. Kartais tai užtrunka kelis mėnesius ir metus, kol moteris nusprendžia, kad ji jau pasirengusi turėti savo vaiką. Tačiau kai sprendimas jau atliktas, dauguma nori pastoti nieko nelaukiant, kuo greičiau. Deja, pastoti iškart, vos pradėjus bandymus, pavyksta retai porai. Pateikiame kelis svarbius patarimus, kaip greitai pastoti.

Svarbiausia – tinkamas metas

Tinkamas metas yra pats reikšmingiausias faktorius bandant pastoti. Taigi, norint greitai pastoti, moteris privalo žinoti savo vaisingą laikotarpį, kurį parodo ovuliacijos data. Vaisingos dienos (arba vaisingumo langas) trunka maždaug 5-7 dienas kiekvieno ciklo metu, ir tai yra laikotarpis iki ovuliacijos, įskaitant ir ovuliacijos dieną.

Galite mylėtis tiek dažnai, kiek norite, bet jeigu tai darysite netinkamu laiku, visos Jūsų pastangos nueis veltui

Kaip sužinoti savo ovuliacijos datą? Tiksliausiai ir patikimiausiai ovuliacijos datą nustato ovuliacijos testai, kurių galite įsigyti internetu. Jų veikimas paremtas LH hormono kiekio staigiu padidėjimu, todėl ovuliacijos datą sužinosite dar kelios dienos prieš jai įvykstant. Kiti būdai – kūno temperatūros matavimas tik prabudus (ji pakyla ovuliacijos dieną), ovuliacijos skaičiuoklė ir kt. – nėra visiškai tikslūs ir gali būti naudojami kaip papildomos, pagalbinės priemonės ovuliacijos datai sužinoti.

Seksas tinkamu metu

Kai jau žinote savo ovuliacijos datą, turėtumėte mylėtis atitinkamu laiku. Kadangi sperma išlieka gyvybinga ilgiau nei kiaušinėlis, mylėtis patartina jau kelios dienos prieš ovuliaciją. Tokiu būdu, įvykus ovuliacijai, sperma jau bus „vietoje ir pasirengusi“ apvaisinti kiaušinėlį. Mylėtis derėtų bent kas antrą dieną vaisinguoju laikotarpiu. Tyrimai parodė, kad nėra didelio skirtumo, ar mylėtis kasdien, ar kas antrą dieną – pastojimo sėkmė abiem atvejais labai panaši.

Mityba ir žalingi įpročiai

Grubiai tariant, labai svarbu rūpintis, ką dedate į savo kūną. Atminkite, kad greitu laiku Jūsų kūnas bus naujs gyvybės namais. Jei rūkote, privalote mesti tuoj pat. Jei vartojate alkoholį, privalote mesti tuoj pat. Apie narkotines medžiagas nėra net kalbos.

Savarbu, kad Jūsų organizmas būtų kuo švaresnis jau prieš pradedant bandymus pastoti. Kas liečia mitybą, stenkitės vengti pusfabrikačių, greito maisto, daugiau valgykite gryno, kuo mažiau apdirbto maisto. Stenkitės gauti visus būtinus vitaminus ir mineralines medžiagas. Jei geriate daug kavos, privalote sumažinti jos kiekį. Vienas, du puodeliai per dieną yra normalu ir sveika.

Sekso pozos

Nors dauguma mano, kad sekso poza yra labai svarbu siekiant pastoti, tai nėra tiesa. Nėra svarių įrodymų, kad viena ar kita sekso poza yra pranašesnė už kitas. Tiesa, atminkite, kad Jūsų kūno padėtis vis dėlto yra svarbi: sperma turi pasiekti kiaušinėlį, ir būtų gerai, kad Jūs palengvintumėte jos kelionę. Todėl šuniuko poza laikoma labai tinkama, kuomet stengiamasi pastoti. Jei mylitės misionieriaus poza, po klubais pasikiškitė pagalvėlę, kad spermai būtų lengviau pasiekti kiaušinėlį. Poza, kuomet moteris viršuje, galbūt nėra pati tinkamiausia norint pastoti. Tačiau jei iškart po ejakuliacijos moteris atsigula ant nugaros ir paguli 10-20 minučių, to turėtų pakakti vyro sėklai be problemų pasiekti savo tikslą.