Ovuliacijos testai tiksliai, patikimai ir iš anksto nustato vaisingiausią Jūsų laikotarpį cikle. Tokiu būdu jie gerokai padidina tikimybę pastoti. Ovuliacijos testus labai paprasta naudoti namie, o jų įsigyti nebrangiai galima internetu. Prieš naudoda testus, atidžiai perskaitykite instrukciją, kad būtumėte tikra, jog naudojate juos tinkamai.

Ovuliacijos testai yra puiki priemonė pirmiausia dėl to, kad jie nuspėja ovuliaciją iš anksto. Be to, tai vienintelis būdas, ovuliaciją nustatantis beveik 100 proc. patikimumu. Ovuliacijos skaičiuoklė, kūno temperatūros matavimas yra dažnai naudojami būdai ovuliacijai nustatyti, tačiau jie nė iš tolo nėra tokie tikslūs ar patikimi kaip ovuliacijos testai.

Nėštumo testas yra paprasčiausias būdas sužinoti, ar jūs nėščia. Keletas svarbiausių dalykų apie nėštumo testus.

Nėštumo testai padeda sužinoti, ar moteris nėščia, ar ne. Tai paprastai trunka kelias minutes. Dauguma šių testų veikia pagal tą patį principą: jie yra jautrūs šlapime esančiam hormonui, vadinamam nėštumo hormonui hCG. Organizme šis hormonas pradedamas gaminti iškart po to, kai apvaisintas kiaušinėlis prisitvirtina prie gimdos sienelės. Tai paprastai nutinka po 6 dienų nuo apvaisinimo.