Kokia poza geriausiai tinka pastoti?

Neretai vaikelio norinčios poros domisi, kokia poza geriausiai tinka pastoti. Sklando daugybė nuomonių , jog tai misionieriaus poza, arba šuniuko, ir taip toliau. Tačiau kokia yra tiesa? Specialistai vienbalsiai taria: mylėjimosi poza pastojimo sėkmei įtakos neturi.

Seksas bandant pastoti neturėtų skirtis nuo įprasto sekso, bent jau tuo atžvilgiu, kad ir tuomet jis turi teikti malonumą abiem partneriams. Svarbu tik kad varpos įsiskverbimas būtų pakankamai gilus, ir, žinoma, įvyktų ejakuliacija.

Tyrimai parodė, kad sekso poza neturi praktiškai jokios įtakos pastojimo sėkmei. Tad miegamajame su partneriu galite šėlti kaip šėlę net ir bandydami pastoti. Viskas ką derėtų atminti – po sekso bent keliolika minučių moteriai riektų neiti į tualetą, o geriau likti gulėti ant nugaros. Dargi galima po klubais pasikišti pagalvėlę, šitaip palengvinant sėklai lengviau keliauti tikslo link. Taip pat nepatartina naudoti lubrikantų. Jei visgi negalite be jų apsieiti, įsitikinkite, kad jie yra vandeniniai, ir jokiais būdais neturi spermicidinių (spermatozoidus žudančių) savybių.

Daug protingiau yra sekti savo ciklą ir mylėtis tinkamu laiku, t.y. vaisingomis dienomis. Jas sužinoti galima naudojantis vaisingų dienų skaičiuokle arba ovuliacijos testais.